Vážení přátelé,

člověk míní a vláda mění 🙂 Zůstali jsme zavření a teď se snažíme silou mocí udržet se nad vodou.

Ani nevíte, jak rádi bychom pro Vás otevřeli a dopřáli Vám v těchto těžkých časech si dopřát odpočinek a relax v naší báječné voňavé sauně. No, nedá se nic dělat, nařízení je nařízení. A tak v současné době si dáváme saunovou lázeň sami (abychom zůstali zdraví) a budeme se těšit, že nám brzy dovolí pustit Vás do sauny také.

Abychom to ve zdraví – i psychickém – přestáli, požádáme Vás o důvěru a pomoc. Vydáváme edici permanentek, kupónů na masáže a permanentky na privátní saunu a věříme, že se mezi Vámi najde pár lidí, kteří se chopí příležitosti a nám tím pomohou přestát to nejhorší období.

Objednané a zaplacené permanentky a kupóny Vám budou zaslány na email a využít je budete moci hned, jakmile nouzová opatření skončí.

PERMANENTKA 10 VSTUPŮ                       –         1200,- Kč

platnost do 31.12.2020 s možností využití pouze v sobotu (prosíme o pochopení, u této permanentky budeme dodržovat dobu platnosti 🙂 Možnost využití jak v Sauna Hadovka tak v Sauna nad Džbánem.

PERMANENTKA NA 10 VSTUPŮ PRIVÁTNÍ SAUNY – 4300,- Kč

platnost 12 měsíců od data vystavení
Možnost využití jak v Sauna Hadovka tak v Sauna nad Džbánem.

KUPÓN NA MASÁŽ 2X 60 MINUT                                    –        1000,- Kč

platnost 12 měsíců, ideálně o víkendu

Kupóny a permanentky je možné objednávat na emailu saunahadovka@seznam.cz nebo telefonicky na 602360666.

Budeme se těšit, držíme nám všem palce a díky za Vaši podporu.

——————————————————————————————————–

Koronavirus létá ve vzduchu kolem nás a není mnoho cest, jak si v této situaci zachovat zdraví. Jednou z možných je posilování imunity, která by si pak mohla poradit s případným náporem viru. K tomu vede cesta přes pravidelnou konzumaci ovoce a zeleniny, protože důležitý je příjem velkých dávek vitaminu C. Dále je nutné si pravidelně mýt ruce mýdlem, zvláště pokud jsme byli v kontaktu s mincemi.

Ale je tu ještě jedna možnost a ta je velmi příjemná. A sice pravidelné návštěvy finské sauny.

Naše sauna je připravena poskytnou Vám ono potřebné prohřátí a relax, tolik potřebný k fyzickému, ale i psychickému zdraví. To právě v těchto dnech dostává trochu na frak díky alarmujícím zprávám o průběhu nákazy v zemích celého světa. Nesmíme ale podlehnout panice, protože právě to by mohlo vést k oslabení našeho organizmu.

Abychom udrželi zdravé sebe i Vás, vybavili jsme naši saunu na Hadovce i saunu Nad Džbánem velmi kvalitní čističkou vzduchu a prostory jsou pravidelně dezinfikovány pomocí generátoru ozónu. V aroma lampě je použit teatree olej, který by měl také pomáhat s dezinfekcí vzduchu. V recepci jsou také dezinfekční ubrousky, které slouží k udržování čistých rukou (při přebírání hotovosti atd.).

Ani při masážích se nemusíte obávat – prostory jsou také dezinfikovány a udržovány pomocí výše uvedených přístrojů.

Věřme, že si pomocí výše uvedených (a jistě i dalších) procedur udržíme zdraví.