Infrakabina

(nepříliš správně uváděná též jako infrasauna) je kabina z kvalitního dřeva (v našem případě z kanadské borovice), osazená infrazářiči, které intenzivně prohřívají tělo v jediném 45 minutovém cyklu při teplotě cca 50 °C, pomocí infračerveného záření a to tak, že vstoupíte do nevyhřáté infrakabiny a prohříváte se postupně po celou dobu cyklu.

Vzduch v kabině není horký jako ve finské sauně a tudíž  lépe tuto proceduru zvládají i lidé, kterým klasická sauna nedělá dobře a přesto chtějí něco udělat pro své zdraví a krásu (v momentální situaci doporučujeme použití i pro lidi po prodělání covidu, případně s únavou po očkování).

Druhým kladem infrakabiny je menší časová náročnost – v klasické sauně se opakují saunové 2 – 4 cykly s přestávkami, takže si pro ni je potřeba vyhradit alespoň 90 min. V infrakabině strávíte cca 30 – 45 min., poté pár minut zklidnění a vlažná sprcha.

Po infrakabině je vhodné si objednat i masáž.

Naše infrasauna Praha je pro max. 2 osoby, ideálně partnery nebo blízké přátele, neboť vzdálenost mezi oběma je velmi malá 🙂

Ceník:

45 min. kabina + 15 min. relax a sprcha

1 osoba 290,-                         10 vstupů 2500,-
2 osoby 350,-                         10 vstupů 3200,-

zpět na úvod

infrasauna praha 6 – infrasauna Dejvice – infrakabina praha 6 – infrakabina Dejvice