nově každé PONDĚLÍ 18:30 – 20:00

O Tribal Fusion:   

 Tribal Fusion je styl tance, který vychazí z tradičních forem břišního tance, ale zároveň je mísí s novými trendy v hudbě a vývojem v tanci. Je dalším vývojovým stupněm stylu ATS = american tribal style, který do České republiky přinesla Bri Hurley, ale narozdíl od ATS je to styl velice volný, nechávající prostor osobní kreativitě a hudebnímu vkusu. Nicméně je to i styl, který vyžaduje tvrdou práci a preciznost, takže pokud máte chuť objevovat své tělo, jeho jednotlivé svaly a schopnosti a posouvat své hranice možností, tak je to přesně to pravé pro vás.  

O lekcích:

Tento kurz není úplně začátečnický, takže jakákoli taneční průprava je výhodou, ale vítáni jsou všichni, kteří mají chuť si to vyzkoušet. Já své lekce koncipuji tak, abychom se dobře zahřály a protáhly ,než se budeme učit jednotlivé prvky a složitější kombinace. Vždy se snažím přizpůsobit potřebám a přáním skupiny, ale je dobré chodit pravidelně, neboť jednotlivé lekce na sebe navazují a kombinace se postupně řetězí až je z toho choreografie. 

O lektorce:

Maya Full Power je tanečnice a performerka původem z Brna. 14 let žila v zahraničí, kde se živila převážně svými vystoupeními.  „S břišními tanci jsem začala asi v 17, ale ATS jsem se věnovala jenom chvíli neboť mě příliš svazovala jeho pevná pravidla. Potřebovala jsem styl, který bude respektovat mé vlastní cítění a pohyby, které se přirozeně rodí ve mě a to mi umožnila až tribal fusion.Studovala jsem sice s různými učiteli a věnovala se v životě i jiným pohybovým aktivitám, ktéré jdou za rámec tělěsného ohraničení, ale musím říct, že se vždy vrátím zpět ke svému vlastnímu tělu, které samo o sobě je nekonečná studna inspirace a kreativity.A toto bych také nyní chtěla svým studentkám předat. Jak správně pracovat se svým vlastním tělem a využívat tribal fusion ke zlepšení nejen celkového zdraví a fitness, ale i duševního klidu, rovnováhy a zlepšení sebevědomí. Každá žena je krásná. Jenom si musí dovolit to ze sebe pustit ven.“